Webform Pay (6.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Country
lv: Valsts

en: Total
lv: Kopā

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: State/Province
lv: Novads

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Webform
lv: Webforma

en: Payment received
lv: Maksājums saņemts
