Webform Pay (6.x-1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Country
ro: Ţară

en: Phone
ro: Telefon

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: State/Province
ro: Judeţ

en: Payment method
ro: Metodă de plată
