Webform Pay (6.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Total
ru: Сумма

en: Phone
ru: Номер телефона

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Отчество

en: City
ru: Населенный пункт

en: Postal code
ru: Почтовый код

en: State/Province
ru: Штат\Провинция

en: Billing address
ru: Адрес выставления счетов

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Webform
ru: Веб-формы

en: Payment received
ru: Платеж принят

en: Do not collect
ru: Не записывать
