Webform Pay (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Width
ca: Amplada

en: Payment
ca: Pagament

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Label placed to the left of the textfield
ca: Etiqueta col·locada a l'esquerra del camp de text

en: Examples: $, #, -.
ca: Exemples: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
ca: Etiqueta col·locada a la dreta del camp de text

en: Examples: lb, kg, %.
ca: Exemples: lb, kg, %.
