Webform Pay (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Width
pl: Szerokość

en: Payment
pl: Płatność

en: Webform
pl: Formularz

en: Default value
pl: Wartość domyślna
