Webform Pay (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Width
sk: Šírka

en: Payment
sk: Platba

en: Webform
sk: Webformulár

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: The default value of the field.
sk: Predvolená hodnota poľa.

en: Width of the textfield.
sk: Šírka textového poľa.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sk: Urobí toto pole needitovateľným. To je užitočné ak chcete nastaviť nezmeniteľnú predvolenú hodnotu.

en: Leaving blank will use the default size.
sk: Ak necháte pole prázdne, použije sa predvolený rozmer.

en: Label placed to the left of the textfield
sk: Doplnok, ktorý sa zobrazí vľavo od textového poľa

en: Examples: $, #, -.
sk: Napríklad: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
sk: Doplnok, ktorý sa zobrazí vpravo od textového poľa

en: Examples: lb, kg, %.
sk: Napríklad: lb, kg, %.
