Webform Pay (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Width
sv: Bredd

en: Payment
sv: Betalning

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: The default value of the field.
sv: Standardvärdet för fältet.

en: Width of the textfield.
sv: Textfältets bredd.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sv: Gör detta fält låst. Detta är användbart för att ställa in ett standardvärde som inte kan ändras.

en: Leaving blank will use the default size.
sv: Om du inte fyller i detta används standardstorleken.

en: Label placed to the left of the textfield
sv: Etikett som placeras till vänster om textfältet

en: Examples: $, #, -.
sv: Exempel: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
sv: Etikett som placeras till höger om textfältet

en: Examples: lb, kg, %.
sv: Exempel: kg, lb, %.
