Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Country
ar: الدولة

en: Total
ar: المجموع

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Payment method
ar: طريقة الدفع
