Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: City
el: Πόλη

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: State/Province
el: Νομός/Περιοχή

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Payment received
el: Η πληρωμή ελήφθη

en: No payment
el: Χωρίς πληρωμή
