Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Country
et: Riik

en: Total
et: Kokku

en: Phone
et: Telefon

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: State/Province
et: Maakond

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Payment method
et: Makseviis

en: Webform
et: Veebivorm

en: Payment received
et: Makstud
