Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Country
fa: کشور

en: Total
fa: مجموع

en: Phone
fa: تلفن

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Postal code
fa: کد پستی

en: State/Province
fa: ایالت/استان

en: Billing address
fa: آدرس جهت صدور صورتحساب

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Payment received
fa: پرداخت دریافت شد
