Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Country
gl: País

en: Phone
gl: Teléfono

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Postal code
gl: Código postal

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Billing address
gl: Enderezo de facturación

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Webform
gl: Formulario web

en: No payment
gl: Sen pago
