Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Country
hr: Država

en: Total
hr: Ukupno

en: Phone
hr: Telefon

en: Payment method
hr: Način plaćanja
