Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Country
it: Paese

en: Total
it: Totale

en: Phone
it: Telefono

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: City
it: Città

en: Postal code
it: Codice postale

en: State/Province
it: Stato/Provincia

en: Billing address
it: Indirizzo di fatturazione

en: Payment method
it: Metodo di pagamento

en: Payment received
it: Pagamento ricevuto

en: Do not collect
it: Non raccogliere

en: Payment information
it: Informazioni sul pagamento
