Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Country
lt: Šalis

en: Total
lt: Iš viso

en: Phone
lt: Telefonas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Webform
lt: Web forma

en: Payment received
lt: Mokėjimas gautas
