Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Country
pt: País

en: Phone
pt: Telefone

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: City
pt: Município/Concelho

en: Postal code
pt: Código postal

en: State/Province
pt: Distrito

en: Billing address
pt: Endereço de faturação

en: Payment method
pt: Método de pagamento

en: Webform
pt: Formulário

en: Payment received
pt: Pagamento recebido

en: Do not collect
pt: Não recolher

en: Payment information
pt: Informação de pagamento

en: No payment
pt: Sem pagamento
