Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Total
ru: Итого

en: Phone
ru: Телефон

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: City
ru: Город

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: State/Province
ru: Область/Район

en: Billing address
ru: Адрес расчёта

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Payment received
ru: Платёж получен

en: Do not collect
ru: Не записывать

en: Payment information
ru: Платёжная информация

en: No payment
ru: Нет оплаты
