Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Country
th: ประเทศ

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: City
th: จังหวัด

en: Postal code
th: รหัสไปรษณีย์
