Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Country
tr: Ülke

en: Total
tr: Toplam

en: Phone
tr: Telefon

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: State/Province
tr: İl

en: Billing address
tr: Fatura adresi

en: Payment method
tr: Ödeme yöntemi

en: Payment received
tr: Ödeme alındı
