Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Country
uk: Країна

en: Total
uk: Всього

en: Phone
uk: Телефон

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: State/Province
uk: Область/Район

en: Billing address
uk: Адреса платника

en: Payment method
uk: Спосіб оплати

en: Webform
uk: Вебформа

en: Payment received
uk: Оплату отримано

en: Do not collect
uk: Не записувати

en: Payment information
uk: Платіжна інформація
