Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
de: E-Mail

en: Country
de: Land

en: Total
de: Gesamt

en: Phone
de: Telefonnummer

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: City
de: Stadt

en: Postal code
de: Postleitzahl

en: State/Province
de: Bundesland/Region

en: Billing address
de: Rechnungsanschrift

en: Payment method
de: Zahlungsmethode

en: Webform
de: Webformular

en: Payment received
de: Zahlung erhalten

en: Do not collect
de: Keine sammeln

en: Payment information
de: Zahlungsinformationen

en: Street 1
de: Strasse und Hausnummer

en: Street 2
de: Adresse (Zusatz)

en: No payment
de: Keine Bezahlung
