Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Country
he: מדינה

en: Total
he: סך הכל

en: Phone
he: טלפון

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Webform
he: טופס - Webform
