Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Phone
hu: Telefon

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: State/Province
hu: Állam/Megye

en: Billing address
hu: Számlázási cím

en: Payment method
hu: Fizetési mód

en: Webform
hu: Űrlap

en: Payment received
hu: Elfogadott fizetés

en: Do not collect
hu: Nem gyűjti

en: Payment information
hu: Fizetési információ

en: No payment
hu: Nincs fizetés
