Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Country
id: Negara

en: Phone
id: Telepon

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: City
id: Kota

en: Postal code
id: Kode pos

en: State/Province
id: Negara Bagian / Propinsi

en: Billing address
id: Alamat penagihan

en: Payment method
id: Metode pembayaran

en: Payment received
id: Pembayaran diterima

en: Payment information
id: Alamat pembayaran
