Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Country
is: Land

en: Total
is: Samtals

en: Phone
is: Sími

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: State/Province
is: Fylki/Hérað

en: Billing address
is: Heimilisfang greiðanda

en: Payment method
is: Greiðsluháttur
