Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Country
ja: 国

en: Total
ja: 合計

en: Phone
ja: 電話番号

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: State/Province
ja: 都道府県

en: Billing address
ja: 請求先住所

en: Payment method
ja: 決済方法

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Payment received
ja: 決済受領済

en: Do not collect
ja: 収集しない

en: Payment information
ja: お支払い情報
