Webform Pay (6.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Total
pl: Razem

en: Phone
pl: Telefon

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: State/Province
pl: Województwo

en: Billing address
pl: Adres płatności

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Webform
pl: Formularz

en: Payment received
pl: Płatność otrzymana

en: Do not collect
pl: Nie zbieraj

en: Payment information
pl: Informacje o płatności

en: No payment
pl: Brak płatności
