Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Size
ast: Tamañu

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: never
ast: nunca

en: Files
ast: Ficheros

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: From
ast: De

en: Location
ast: Llugar

en: Protected
ast: Protexíu
