Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Size
dz: ཚད།

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: From
dz: ལས་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Protected
dz: ཉེན་སྐྱོབ་འབད་ཡོདཔ་

en: Access type
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཀྱི་དབྱེ་བ།
