Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Submit
es: Enviar

en: Subject
es: Asunto

en: Size
es: Tamaño

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: never
es: nunca

en: Files
es: Archivos

en: Access denied
es: Acceso denegado

en: From
es: De

en: Location
es: Ubicación

en: Success
es: Éxito

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Protected
es: Protegido

en: Access type
es: Tipo de acceso
