Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Submit
ja: 送信

en: Subject
ja: 件名

en: Size
ja: サイズ

en: Filename
ja: ファイル名

en: never
ja: なし

en: Files
ja: ファイル

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました

en: From
ja: 送信元

en: Location
ja: 場所

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Protected
ja: 保護されています

en: Access type
ja: アクセスタイプ
