Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Protected
pa: ਸੁਰੱਖਿਅਤ
