Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Submit
sv: Skicka

en: Subject
sv: Ämne

en: Size
sv: Storlek

en: Filename
sv: Filnamn

en: never
sv: aldrig

en: Files
sv: Filer

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: From
sv: Från

en: Location
sv: Plats

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Protected
sv: Skyddad

en: Access type
sv: Behörighetsttyp
