Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Submit
eu: Bidali

en: Subject
eu: Gaia

en: Download
eu: Deskargatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: never
eu: inoiz ez

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: From
eu: Nondik

en: Location
eu: Kokalekua

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Protected
eu: Babestua

en: Access type
eu: Atzipen mota
