Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Submit
jv: Kirim

en: Subject
jv: Subyek

en: Download
jv: Undhuh

en: Size
jv: Ukuran

en: Filename
jv: Jeneng File

en: never
jv: ora tau

en: Access denied
jv: Akses ditolak

en: Location
jv: Lokasi

en: Protected
jv: Diprotèksi
