Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Submit
ku: بنێرە

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Download
ku: داگرتن

en: Size
ku: قەبارە

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: never
ku: هیچ کات

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: From
ku: له‌لایەن

en: Location
ku: شوێن

en: Protected
ku: پارێزراوە

en: Access type
ku: جۆری ڕێگاپێدان
