Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Submit
nl: Indienen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Download
nl: Downloaden

en: Size
nl: Grootte

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: never
nl: nooit

en: Files
nl: Bestanden

en: Access denied
nl: Geen toegang

en: From
nl: Van

en: Location
nl: Locatie

en: Success
nl: Succes

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Protected
nl: Beveiligd

en: Access type
nl: Toegangstype
