Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Submit
ro: Trimite

en: Subject
ro: Subiect

en: Download
ro: Descarcă

en: Size
ro: Mărime

en: Filename
ro: Nume fișier

en: never
ro: nicioadă

en: Files
ro: Fișiere

en: Access denied
ro: Acces respins

en: From
ro: De la

en: Location
ro: Locaţia

en: Success
ro: Succes

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Protected
ro: Protejat

en: Access type
ro: Tip acces
