Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Location
ug: ئورنى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Protected
ug: ھىمايە ئاستىدا
