Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Download
vi: Tải về

en: Size
vi: Dung lượng

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: never
vi: chưa bao giờ

en: Files
vi: Các tập tin

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: From
vi: Từ

en: Location
vi: Vị trí

en: Success
vi: Thành công

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Protected
vi: Đã được bảo vệ

en: Access type
vi: Kiểu truy cập
