Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Submit
be: Захаваць

en: Subject
be: Тэма

en: Download
be: Сцягнуць

en: Size
be: Памер

en: Filename
be: Назва файла

en: never
be: ніколі

en: Files
be: Файлы

en: Access denied
be: Дасяг забаронены

en: From
be: Ад

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Protected
be: Абаронена

en: Access type
be: Тып дасягу
