Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc3) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: Size
bn: সাইজ

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: never
bn: কখনোই নয়

en: Access denied
bn: প্রবেশাধিকার সংরক্ষিত

en: Location
bn: অবস্থান

en: Protected
bn: সুরক্ষিত
