Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Subject
cy: Testun

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Size
cy: Maint

en: never
cy: byth

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Access denied
cy: Mynediad wedi ei wrthod

en: From
cy: Gan

en: Location
cy: Lleoliad

en: Protected
cy: Wedi'i ddiogelu

en: Access type
cy: Math o fynediad
