Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Subject
el: Θέμα

en: Download
el: Λήψη

en: Size
el: Μέγεθος

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: never
el: ποτέ

en: Files
el: Αρχεία

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: From
el: Από

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Success
el: Επιτυχία

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Protected
el: Προστατευμένο

en: Access type
el: Τύπος πρόσβασης
