Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc3) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Subject
ka: სათაური

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Size
ka: ზომა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: never
ka: არასდროს

en: Files
ka: ფაილები

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: From
ka: ვისგან

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Protected
ka: დაცული
