Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc3) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Subject
lt: Tema

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Size
lt: Dydis

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: never
lt: niekada

en: Files
lt: Failai

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: From
lt: Nuo

en: Location
lt: Vieta

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Protected
lt: Apsaugotas

en: Access type
lt: Prieigos tipas
