Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc3) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Submit
az: Təqdim

en: Subject
az: Mövzu

en: Download
az: Yüklə

en: Size
az: Ölçü

en: Filename
az: Fayl adı

en: never
az: heç vaxt

en: Files
az: Fayllar

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: From
az: Kimdən

en: Location
az: Məkan

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Protected
az: Qorunur

en: Access type
az: Giriş növü
