Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Submit
is: Vista

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Download
is: Hala niður

en: Size
is: Stærð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: never
is: aldrei

en: Files
is: Skrár

en: Access denied
is: Aðgangi hafnað

en: From
is: Frá

en: Location
is: Staðsetning

en: Protected
is: Varið
