Webform Protected Downloads (6.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Submit
uk: Надіслати

en: Subject
uk: Тема

en: Download
uk: Завантаження

en: Size
uk: Розмір

en: Filename
uk: Назва файла

en: never
uk: ніколи

en: Files
uk: Файли

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: From
uk: Від

en: Location
uk: Місце розташування

en: Success
uk: Успіх

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Retroactive
uk: Урахувати минуле

en: Protected
uk: Захищено

en: Access type
uk: Тип доступу

en: Webform Protected Downloads
uk: Захищені завантаження Вебформ
