Webform Remote Post (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: About
ar: حول
